Про компанію

Передплатне Агентство Видавничого дому «Бліц-Інформ» створене в 1999 році. У лютому 2006 року  Агентство перейменоване в Агентство передплати та доставки «Бліц-Преса». На сьогоднішній день Агентство «Бліц-Преса» є найбільшим  агентством України, філії якого розміщені у всіх обласних центрах країни, а також у містах Маріуполь, Кривий Ріг, Кременчук. В Агентстві успішно трудиться більш ніж 1000 співробітників.

Основними напрямами наший діяльності є:

Оформлення передплати з кур'єрською доставкою на видання України і Зарубіжжя
Багаторічний досвід роботи на ринку, надання послуг з передплати та доставки видань додає нам необхідні знання і навики для успішного ведення даного виду діяльності.

Нашими клієнтами є:

·  найбільші компанії України -
«Українська автомобільна корпорація», «МТС», Фармацевтична фірма «Дарниця», Концерн «АВК», «Пако корпорація», Концерн «Стирол», «Хмельницькобленерго», «Укртатнафта», Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат,  «Запорожсталь», Авдєєвський коксохімічний завод, «Сармат», пивзавод «Рогань», «Галактон» і багато інших;

·  відомі банки -  «Райффайзен Банк Аваль», «Промінвестбанк»,  «Укрсоцбанк», «ОТП Банк», «Інпромбанк», «Правекс-банк», «Дельта Банк», «Ернсте Банк».

Для зручності вибору газет і журналів Агентство видає Каталог передплатних видань. Яскравий, барвистий, такий, що виділяється якісною поліграфією і зручний у використанні, - він щорічно радує 185 000 чоловік по всій Україні.

У передплатний Каталог входить більш ніж 3000 видань України і зарубіжжя, на які оформляється передплата через регіональні філії Агентства. У кожній філії працюють фахівці з передплати, які завжди готові надати Вам професійну консультацію по виданнях, інформацію про умови передплати та акції, запропонувати найбільш вигідний для Вас варіант.

Доставку вибраних передплатниками газет і журналів здійснює служба кур'єрської доставки, яка налічує 590 кур'єрів. Наша технічна база і наладжена робота співробітників – гарантії доставки видань Видавничого дому «Бліц-Інформ» в день виходу з 8-00 до 16-00.

Ви проживаєте і працюєте в тому населеному пункті, який не потрапляє в зону кур'єрської доставки? Вам ми пропонуємо передплату на всі видання Видавничого дому «Бліц-Інформ» з поштовою доставкою. Ви оформляєте передплату в Агентстві «Бліц-Преса», а доставку здійснює підприємство зв'язку – пошта. Ми гарантуємо якість доставки і збереження видань.

Для тих, хто ще не знайомий з виданнями Видавничого дому «Бліц-Інформ», розповімо про деякі з них.

Журнал «НАТАЛІ». Найпопулярніший журнал для жінок.  Кожен номер «НАТАЛІ» - це неодмінно цікава інформація, прекрасний настрій, відчуття упевненості в собі та своїх силах. 
З «НАТАЛІ» - в світ любові та краси!
 

Газета «Бухгалтерія. Право. Податки. Консультації». «Бухгалтерія» - еталон сучасного бухгалтерського видання. 

Інформація, опублікована в «Бухгалтерії», завжди достовірна, точна і правильна. «Бухгалтерія» містить матеріали ексклюзивного характеру: вони унікальні, їх неможливо знайти в жодному з інших видань.

Газета «Бізнес». Газета була і залишається рупором українського бізнесу. Завдяки підтримці БІЗНЕСу багато підприємців рятували власний бізнес, а гучні журналістські розслідування приводили до зміни нечистих на руку чиновників. За даними дослідження читацьких переваг керівників і осіб, що ухвалюють рішення на українських підприємствах, проведеного весною 2007 року компанією GFK Ukraine, БІЗНЕС постійно читають 66% топ-менеджерів провідних компаній країни.

Збірник систематизованого законодавства. Десятки тисяч українських бухгалтерів і юристів не представляють своєї роботи без Збірника систематизованого законодавства – унікального видання, в якому ідеально поєднуються нормативні і консультаційні матеріали. Кожна збірка містить документи певної тематики і кваліфіковані аналітичні коментарі до них.


Якщо у Вас виникли питання, що стосуються передплати та доставки видань, дзвоніть за телефоном «Гарячої лінії» 0 800 50 17 39 в робочі дні з 9-00 до 18-00 (дзвінки по Україні безкоштовні)

Завжди дивимося на себе очима передплатників і скромно насолоджуємося своєю успішною роботою!

Директ-маркетингові послуги

Агентство передплати та доставки «Бліц-Преса» володіє всім необхідним для якісного надання директ-маркетингових послуг:

·  актуальна база адрес юридичних осіб (В2В);

·  висококваліфіковані фахівці;

·  високотехнологічна ІТ-інфраструктура, що дозволяє зберігати і обробляти великі масиви даних в стислі терміни;

·  мережа регіональних представництв, що складається з 29 філій Агентства «Бліц-Преса», розташованих у всіх великих містах України;

·  організована служба логістики та транспортування, що забезпечує міжміські перевезення продукції на філії;

·  відділ кур'єрської доставки в кожній філії зі штатом кур'єрів, що здійснюють безпосередню доставку продукції під розпис.

Також фахівці Агентства здатні реалізувати послугу direct mail в повному обсязі на території України від «А» до «Я».

На підставі широкої практики ми вже можемо стверджувати, що найбільший ефект приносить поєднання телемаркетинга і direct mail.

У зв'язку з цим, в грудні 2006 року в Агентстві було ухвалено рішення про створення відділення телемаркетинга.

Телемаркетинг – один з основних інструментів сучасного прямого маркетингу – це використання телефону як інструменту прямого продажу товару покупцям. Застосовується, як засіб актуалізації цільових аудиторій і баз даних, створення і уточнення пропозицій про продаж, а також безпосередньо продажі.

З питань надання директ-маркетингових послуг звертайтесь за телефонами (044) 593-68-42, 593-68-64.

Редакціям

Агентство запрошує до співпраці редакції, а також постачальників періодичних видань.
Телефон відділу по роботі з редакціями - (044) 593-68-03.

Постачання контрагентам газети «Бізнес», газети «Бухгалтерія», «Збірника систематизованого законодавства», журналу «НАТАЛІ»

Ще одна можливість, яку надає  Агентство передплати та доставки «Бліц-Преса» – укладення договорів на пряме постачання видань Видавничого дому «Бліц-Інформ», -  «Бізнес», «НАТАЛІ», «Бухгалтерія» та ін. Скористатися цією можливістю можуть контрагенти, що працюють як в м. Києві, так і в регіонах.
Співпрацюючи безпосередньо з Агентством «Бліц-Преса», Ви можете бути упевнені в тому, що видання будуть поставлені в строк і за найбільш справедливою ціною.
Враховуючи, що на даний момент серед наших партнерів і державні підприємства, і крупні торгові мережі, і приватні підприємці ми узяли за правило пошук індивідуального рішення для кожного конкретного випадку. Будемо раді поповнити Ваш асортимент провідними виданнями і посприяти підвищенню прибутковості Вашого бізнесу!
Відділ продажу (044) 593-68-22.

 
Ми упевнені, що співпраця з Агентством «Бліц-Преса» буде для Вас вигідною та приємною!


© 2018 Агентство передплати та доставки «Бліц-Преса». ПАТ «Бліц-Інформ». Права захищені. Розробка